KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10906352
nr 1090 6352
Gunnar Torhamn
(1894-1965), Sverige
Akvarell, Gunnar Torhamn (1894-1965), sommarvilla, signerad, 26x43
Gunnar Torhamn, svensk bildkonstnär född 1894, död 1965.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 februari 2017
kl 18:18:21
100 kr
150 kr
350 kr
400 kr
Gunnar Torhamn
Läs mer om Gunnar Torhamn